IV liga: Orzeł Wałcz - Victoria Przecław 3:0

Przemeblowana zimą Victoria przegrała w Wałczu 0:3. - Na boisku było widać, że późno zaczęliśmy przygotowania - mówił po meczu Tadeusz Piotrowski, trener Przecławian.

Victoria zimą zrezygnowała z kilku doświadczonych i wiekowych graczy (m.in. Pawła Skrzypka, Artura Andruszczaka, Radosława Bilińskiego czy Artura Bugaja), stawiając na swoich wychowanków. Zespół dopiero od kilku tygodni prowadzi trener Tadeusz Piotrowski.

Victoria przegrała 0:3, choć kto wie, jak potoczyłoby się to spotkanie, gdyby nie fatalne pudło przy stanie 0:0 jednego z gości. W 26. minucie po akcji Karola Kucharewicza na pustą bramkę nie trafił Mateusz Jeziorek.

Dwie minuty później wynik otworzył Jakub Bajor, który wykorzystał błąd Damiana Adamczuka.

W drugiej połowie Victoria spisywała się znacznie lepiej, ale i tak bramki strzelali gospodarze. W 73. minucie trafił Grzegorz Muzyka, a 10 minut później Maciej Michalik zdobył gola z rzutu karnego.

Więcej o tym i o pozostałych meczach 17. kolejki IV ligi przeczytasz w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego"