IV Dziecięcy Turniej na Rowerkach w Szczecinie zakończony! [zdjęcia, wideo]

mk
IV Dziecięcy Turniej na Rowerkach na Jasnych Błoniach w Szczecinie.
IV Dziecięcy Turniej na Rowerkach na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Sebastian Wołosz
Zakończył się IV Dziecięcy Turniej na Rowerkach na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z imprezy.

Turniej Rowerkowy na Jasnych Błoniach

Najmłodsi rowerzyści startowali w kategoriach od 3 do 8 lat. Najpierw dziewczynki, a potem chłopcy. Wszyscy startowali trójkami.

Co prawda wszyscy w tym turnieju są zwycięzcami i wszyscy dostali nagrody, ale emocji podczas wyścigów nie brakowało.

4-letnia Alicja Zajączkowska po przyjeździe na start dopytywała się czy na pewno wygrała.

- Cieszę się, że wygrałam, bo lubię jeździć na rowerze - mówi Alicja. - Najczęściej jeżdżę z moim bratem Szymonem.

Antonia Szczerbic też była pierwsza w swojej trójce.

- Dopiero się uczę, najczęściej jeżdżę z tatą - mówi.

- Jeździmy całą rodziną, najczęściej po szczecińskich parkach - dodaje tata Mariusz. - Rower to mój ulubiony środek transportu. Wożę nim Antonię do przedszkola bardzo często.

W zależności od roku urodzenia, uczestnicy pokonywali trasę o długości od 40 do 100 metrów.

Na koniec każdy maluch stanął na podium i otrzymał niespodziankę oraz pamiątkowy dyplom.