III liga: Dąb Dębno - Koral Dębnica 4:1

Przedostatni w tabeli po rundzie jesiennej Dąb Dębno dobrze zaczął piłkarską wiosnę. Pod wodzą nowego trenera Arkadiusza Dragona dębnianie pokonali u siebie 4:1 Koral Dębnica.

Aż 3 bramki dla gospodarzy zdobył Łukasz Dłubis. 28-letni snajper trafiał w 41, 68 i 74 minucie. Tuż przed przerwą z karnego bramkę zdobył Bartosz Latuszek.

Dla gości jedyną bramkę zdobył w 10. minucie Wojciech Wolański. Koral od 57. minuty grał w "dziesiątkę" po czerwonej kartce dla Daniela Fabicha.

Więcej o tym i o pozostałych meczach 18. kolejki III ligi czytaj w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego".