III liga: Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 0:3

- Do momentu utraty pierwszej bramki nie graliśmy źle. Potem jednak zbytnio się otworzyliśmy i rywale to wykorzystali - relacjonuje przebieg meczu Łukasz Woźniak, trener Błękitnych.

Gryf Wejherowo to aktualny ćwierćfinalista Pucharu Polski i 3. zespół III ligi po rundzie jesiennej. Z tak mocnym rywalem Błękitni radzili sobie przez godzinę. Wtedy defensywa gospodarzy popełniła błąd, piłkę przejął Michał Fidzikiewicz, znalazł się w sytuacji sam na sam z Markiem Ufnalem i zdobył pierwszą bramkę dla swojego zespołu.

Fidzikiewicz na 2:0 podwyższył w 70. minucie. Wynik spotkania ustalił w 82. minucie Łukasz Krzemiński.

Więcej o tym oraz o pozostałych meczach 18. kolejki III ligi czytaj w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego".