Gryf Kamień Pomorski - Dąb Dębno w finale Pucharu Polskiego regionu szczecińskiego

kk
Czwartoligowy Gryf Kamień Pomorski oraz trzecioligowy Dąb Dębno zmierzą się w finale Pucharu Polski regionu szczecińskiego.

Faworytem pierwszego półfinału był Energetyk Gryfino, który podejmował Gryfa Kamień Pomorski i po 35 minutach niespodziewanie przegrywał 0:2. Goście w drugiej połowie powiększali przewagę wygrywając 4:2.

Emocjonujący przebieg miał półfinał z udziałem trzecioligowców, w którym Dąb Dębno podejmował RegęTrzebiatów. Po przerwie na prowadzenie po trafieniu Jarosława Filiksa wyszli goście, które utrzymali do 75 minuty. Wtedy to piłkę do własnej bramki skierował Mateusz Śliwa. Wynik 1:1 utrzymał się do końca spotkania i kibice oglądali dogrywkę, która nie przyniosła rozstrzygnięcia. W rzutach karnych lepszy okazał się Dąb i wygrał 4:2.