Gładka porażka Espadonu Szczecin w Wałbrzychu

(rk)
Sebastian Wołosz
Espadon Szczecin przegrał w meczu wyjazdowym 0:3. Siatkarze ze Szczecina plasują się w środku tabeli I ligi.

Victoria Wałbrzych była zdecydowanym faworytem pojedynku. Gospodarze zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli i udowodnili swoją siłę w pierwszych dwóch setach. Inauguracyjna partia to przewaga Victorii w każdym elemencie. Espadon nie potrafił nawiązać walki i przegrał 15:25. W drugiej odsłonie przyjezdni zaprezentowali się nieco lepiej, ale również nie dali rady postawić się siatkarzom z Wałbrzycha.

Dopiero w trzecim secie Espadon zaczął grać ambitniej. Podopieczni Przemysława Michalczyka starali się doprowadzić do tie breaka, jednak Victoria okazała się skuteczniejsza w końcówce i wygrała 32:32.

Victoria Wałbrzych - Espadon Szczecin 3:0 (25:15, 25:19, 34:32)