Futsal Szczecin - We-Met Kamienica Królewska 1:4. Udany rewanż. ZDJĘCIA

Zawodnicy ze Szczecina liczyli na powtórkę z pierwszej rundy, ale nic takiego nie nastąpiło. Futsal Szczecin przegrał u siebie z We-Met Kamienica Królewska 1:4.

W 1. rundzie Futsal Szczecin pokonał Kamienicę Królewską aż 8:4. Było to jedno z nielicznych zwycięstw szczecinian w tym sezonie I ligi futsalu i najwyższa porażka We-Metu. W weekend goście z Kamienicy Królewskiej zrewanżowali się.

Do przerwy goście prowadzili tylko 1:0, ale mecz był wyrównany z okazjami z obu stron. Futsal Szczecin grał już szerszym składem, niż było to tydzień temu w Pile, jednak brakowało tego dnia Karola Ławy, Rafała Gnapa, czy Maksyma Sapona.

Goście z Kamienicy nie poprzestali na jednym trafieniu. Dołożyli dwa kolejne w drugiej połowie. Futsal odpowiedział golem Otariego Giorgobianiego, ale ostatnie słowo należało znowu do ekipy We-Metu.

Futsal Szczecin - We-Met Kamienica Królewska 1:4 (0:1)
Bramki: Giorgobiani - Formela, Hinca, Młyński, Marszałkowski.