Futsal Szczecin - Futsal Oborniki 2:2. Kolejny dramatyczny mecz szczecinian

Kolejny dramatyczny mecz w dorobku zawodników Futsal Szczecin. W spotkaniu na własnym parkiecie prowadzili już 2:0 w ostatnich minutach z KS Futsal Oborniki, ale ostatecznie dali sobie wydrzeć dwa punkty i zremisowali.

KS Futsal Oborniki do hali przy ul. Twardowskiego w Szczecinie przyjechał w ramach 7. kolejki. Tymczasem szczecinianie czekają na zwycięstwo od premierowej serii gier, gdy pokonali Victorię Sulejówek. Drugie zwycięstwo w sezonie było na wyciągnięcie ręki.

Do przerwy na parkiecie było 0:0, a futsaliści rozkręcili się po zmianie stron. Do siatki przyjezdnych trafili kolejno kapitan Futsal Szczecin, Łukasz Kubicki oraz Portugalczyk Bruno Fernandes. Wydawało się, że wynik gospodarze zdołają utrzymać do końca spotkania. Jednak zbyt głęboko się cofnęli, a goście złapali wiatr w żagle i przejęli inicjatywę. Zdobyli najpierw gola kontaktowego, a na minutę przed końcem trafili do siatki Łukasza Koszmidra po raz drugi, ratując punkt rzutem na taśmę.

Futsal Szczecin walczył z Legią Warszawa. Stołeczny klub wyg...

Przypomnijmy, że przed tygodniem Futsal Szczecin stracił punkty w podobnych okolicznościach. Cztery razy prowadził z AZS UG Gdańsk na jego parkiecie, ale ostatecznie po szalonym pojedynku górą 6:5 byli gospodarze z Trójmiasta.