Futsal Szczecin - Futbalo Białystok 3:3. Remis rzutem na taśmę. ZDJĘCIA, FILM

W 21. kolejce I ligi futsalu doszło do dramatycznego meczu w hali przy ul. Twardowskiego. Futsal Szczecin podejmował Futbalo Białystok i w ostatnich sekundach spotkania doprowadził do wyrównania.

Futsal Szczecin walczy o utrzymanie w rozgrywkach i ostatnio notował bardzo słabą serię. Być może mecz z Futbalo Białystok będzie oznaczał przełamanie.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Do siatki przyjezdnych trafił Karol Ława, odkrycie tego sezonu. Zawodnik Futsal Szczecin najpierw zdecydowanie odebrał piłkę rywalowi, a później w ładnym stylu trafił do siatki, pięknym zwodem mijając bramkarza. Jeszcze przed przerwą goście wyszli na prowadzenie.

W drugiej połowie drużyna trenera Grzegorza Usowicza wyrównała za sprawą Borysa Szymańskiego. Futsal Szczecin nadal atakował i był bardzo blisko zdobycia gola na 3:2. Ta sytuacja się jednak zemściła. Goście wyprowadzili błyskawiczną kontrę i pokonali Łukasza Koszmidra po raz trzeci. Gospodarze grali jednak do końca, a sprawy w swoje ręce wziął Ława. Wyprowadził kontrę środkiem boiska i precyzyjnym strzałem przy słupku doprowadził do remisu 3:3. Po tym meczu Futsal Szczecin zrównał się punktami z Victorią Sulejówek, ale wciąż jest na przedostatnim miejscu w tabeli.

Futsal Szczecin - Futbalo Białystok 3:3 (1:2)
Bramki dla Futsal Szczecin: Karol Ława 2, Borys Szymański.