Flota Świnoujście zremisowała z Pogonią Szczecin

mc
Po wyrównanym i dość ciekawym spotkaniu Flota zremisowała na własnym boisku z Pogonią Szczecin 1:1. Dla wyspiarzy gola uzyskał Piotr Dziuba, a wyrównał z karnego Damian Sieniawski.
Flota - PogonSparing Flota Świnoujście - Pogon Szczecin.

Flota - Pogoń

Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin 1:1 (1:1)

Bramki: Dziuba (23) - Sieniawski (39-karny)

Pogoń: Binkowski - Skrzypek, Nowak, Dymek, Woźniak, Rydzak, Biliński (71 Kołc), Sobczyński, Petasz, Chi-Fon (46 Ropiejko), Sieniawski

Flota: Prusak - Fechner, Hrymowicz, Jarun, Rygielski, Sojka, Chrzanowski, Łazar, Pietruszka, Dziuba, Baśkiewicz.

Początek meczu to wyrównana gra z obu stron. Oba zespoły stworzyły po kilka sytuacji, ale nie potrafiły zdobyć gola.

W 23. minucie czołowy snajper Floty, Piotr Dziuba, w zamieszaniu podbramkowym zdobył bramkę. Wyrównał kilkanaście minut później młody napastnik Pogoni, Damian Sieniawski. Były atakujący Gwarka Zabrze wykorzystał rzut karny, podyktowany za faul na Ferdinandzie Chifonie. Wcześniej Kameruńczyk trafił w poprzeczkę.

W drugiej połowie na boisku działo się już trochę mniej, a ze strony Pogoni najwięcej zamieszania robił Maciej Ropiejko, ale nie udało mu się zdobyć zwycięskiej bramki.