Flota Świnoujście przegrała z Herthą Berlin

mc
Aż do 80. minuty w meczu Hertha Berlin - Flota Świnoujście utrzymywał się remis. Wtedy jednak trzeci zespół Bundesligi pokazał na co go stać i w 10 minut strzelił naszemu pierwszoligowcowi dwa gole.

Hertha - Flota 3:1 (1:1)

Bramki: Chermiti (3), Raffael (81), Bigalke (86) - Dziuba (9).

Flota:Prusak (65 Gołębiewski) - Fechner, Hrymowicz, Benevente, Rygielski (60 Chrzanowski), Skwara (65 Kazadi), Niewiada, Sojka (46 Krajanowski), Polak (46 Pietruszka), Dziuba (65 Lindner), Magdziński.

Spotkanie zaczęło się znakomicie, bowiem po 10 minutach było już 1:1. Najpierw gola dla gospodarzy zdobył Armine Chermiti, jednak kilka minut później wyrównał supersnajper ekipy ze Świnoujścia - Piotr Dziuba.

W drugiej połowie trener Floty, Petr Nemec, dokonał kilku zmian i to Niemcy osiągnęli zdecydowaną przewagę, co udowodnili strzelając dwa gole.