Flota - Bogdanka 1:0. Pierwsza wygrana i dwie czerwone kartki.

(mc)
Flota zdobyła dziś trzy oczka.
Flota zdobyła dziś trzy oczka. Robert Ignaciuk
W czwartej kolejce Flota Świnoujście wygrała pierwszy mecz. Dziś Wyspiarze pokonali 1:0 Bogdankę Łęczna po golu Krzysztofa Bodzionego.

Spotkanie pierwszej kolejki z Górnikiem Polkowice zostało przełożone. Później Wyspiarze zremisowali, a tydzień temu zaliczyli porażkę 0:1.

Dziś zespół trenera Krzysztofa Pawlaka wygrał po raz pierwszy. Bohaterem spotkania został Bodziony, który w 15 minucie popisał się pięknym rajdem i jeszcze ładniejszym strzałem w okienko bramki rywala.

W drugiej połowie Rafał Kalinowski otrzymał drugą żółtą kartkę, a w samej końcówce meczu z boiska wyleciał były gracz Pogoni, Paweł Magdoń, który kopnął rywala bez piłki.

Flota Świnoujście - Bogdanka Łęczna 1:0 (1:0)

Bramka: Bodziony (15).

Flota: Wesołowski - Kalinowski, Kieruzel, Udarević, Opałacz - Ostalczyk (90 Stachyra), Niewiada, Bodziony, Broź (46 Chyła), Jasiński - Nnamani (76 Misan).

Bogdanka: Prusak - Pielorz, Wallace, Magdoń, Pielach (69 Jhonatan) - Zuber (59 Kwiatkowski), Nikitović (75 Falkowski), Bartoszewicz, Pešír, Renusz - Nakoulma.

Czerwone kartki: Kalinowski (66, Flota) - Magdoń (90, Bogdanka).