Dziewiąta wygrana z rzędu Chemika Police

(dc)
Siatkarki wygrały po raz dziewiąty z rzędu
Siatkarki wygrały po raz dziewiąty z rzędu Fot. MArcin Bielecki
Siatkarki Chemika kontynuują zwycięską passę. Dziś nasz zespół pokonał we własnej hali PLKS Pszczyna 3:1 (25:19, 23:25, 25:14, 25;19).

Przebieg każdego z setów był podobny - Chemik obejmował kilkupunktowe prowadzenie. Niestety, w drugiej partii choć wygrywał 22:19, to pozwolił przeciwniczkom wyrównać na 22:22, a potem przechylić szalę zwycięstwa na ich stronę. Nie pomogły dwie przerwy na żądanie wzięte przez trenera Chemika Mariusza Bujka.

W czwartym secie, przy stanie 14:13 dla Chemika pszczynianki uważały, że zdobyły punkt. Sędziowie przyznali go jednak Chemikowi, co zdenerwowało trenera PLKS, Jarosława Bodysa. Dostał żółtą kartkę i zamiast 14:14, zrobiło się 16:13 dla policzanek (żółta kartka oznacza punkt dla rywali).

A o tym, jak bardzo Chemik zmniejszył stratę do prowadzących w tabeli zespołów PTPS Piła oraz Piecobiogazu Murowana Goślina - w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu"