MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dyrektor z Zielonej Góry, Piotr Bromber, na czele zachodniopomorskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w Szczecinie

Mariusz Parkitny
Mariusz Parkitny
Piotr Bromber
Piotr Bromber Źródło: www.nfz-zielonagora.pl
Piotr Bromber stanie czasowo na czele zachodniopomorskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w Szczecinie. Do tej pory rządził NFZ w Zielonej Górze. Zastąpi Dariusza Ruczyńskiego.

Bromber jest politologiem, absolwentem studiów doktoranckich z zakresu nauk ekonomicznych.

Na razie jest pełniącym obowiązki szefa NFZ w Szczecinie.

Na stronie internetowej lubuskiego oddziału wojewódzkiego NFZ czytamy o nim:

Ukończył liczne kursy i szkolenia zawodowe z zakresu zarządzania i finansów publicznych w szczególności: kontroli i nadzoru, zamówień publicznych, ochrony zdrowia, w tym również studia podyplomowe Kontrola i audyt wewnętrzny w gospodarce i administracji oraz Zarządzanie Finansami – ujęcie praktyczne.

Doświadczenie zawodowe zdobył pracując w administracji rządowej w województwie, gdzie zajmował się zamówieniami publicznymi, kontrolą i audytem wewnętrznym oraz zarządzaniem funduszami europejskimi. Pełnił m.in. funkcję Kierownika Oddziału Audytu Wewnętrznego oraz Dyrektora Wydziału Zarządzania Funduszami Europejskimi.

Od 29 października 2007 r. pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Ekonomiczno-Finansowych LOW NFZ. W okresie od 31 grudnia 2015 roku do 11 lipca 2018 roku p.o. Dyrektora Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Od 12 lipca 2018 r. Dyrektor Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Posiada doświadczenie dydaktyczne, które zdobył prowadząc zajęcia m.in. na Uniwersytecie Szczecińskim i Uniwersytecie Zielonogórskim. Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu artykułów z zakresu finansów publicznych i problematyki ochrony zdrowia.

CZYTAJ TEŻ:

ZOBACZ TAKŻE:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński