Drugie zwycięstwo Chemika

dc
Trener siatkarek Chemika Police Mariusz Bujek.
Trener siatkarek Chemika Police Mariusz Bujek. Archiwum
Drugi mecz i druga wygrana - siatkarki Chemika drugi raz wykorzystały atut własnej hali i pokonały Gaudę Trzebnica. Straciły jednak pierwszego seta.

Chemik pokonał Gaudę 3:1. W pierwszym secie nasz zespól prowadził 15:7 i przewagę zachował do końca. W drugim secie niespodziewanie przeciwniczki zagrały na tyle dobrze w obronie, że z nawiązką zniwelowały przewagę policzanek na siatce. Na szczęście w trzecim i czwartym secie górą był Chemik.

Chemik Police - Gaudia Trzebnica 3:1 (25:21, 22;25, 25;20, 25:16).

Chemik: Sowa, Ostrowska, Kwiatkowska, Soter, Raczyńska, Bury, Nickowska (Libero) oraz Kaliszuk.

A o tym, dlaczego siatkarki Chemika otwierały w sobotę szeroko oczy ze zdziwienia - w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu".