Dominujące Police

raul, wm, 13 marca 2006 r.
Wolny weekend piłkarze trzecio i czwartoligowi wykorzystali na rozegranie meczów kontrolnych. W najciekawszym spotkaniu KP Police pokonało Błękitnych Stargard 3:1.

Mecz rozegrano na sztucznym boisku w Policach, na którym lepiej czuli się gospodarze. Zdominowali czwartoligowca ze Stargardu, już w czwartej minucie obejmując prowadzenie po strzale Grzegorza Guni. Do tego czasu goście prezentowali się nieźle w ofensywie, lecz stracony gol wyraźnie podciął im skrzydła. Gunia dorzucił potem jeszcze jedno trafienie, a trzecią bramkę dla KP zdobył Adam Stachowicz. Honorowego gola dla Błękitnych zdobył w 85. minucie Grzegorz Kownacki.

Przełożenie pierwszej kolejki spotkań trzeciej ligi wykorzystali także zawodnicy Floty Świnoujście. Tym razem ich przeciwnikiem w meczu sparingowym był lider koszalińskiej klasy okręgowej - Pogoń Połczyn Zdrój. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Gospodarze grali w składzie: Prusak (Franke), Broniecki, Bochen, Kubasa (Pflantz), Feliński, Noga, Kaczmarek (Ratajczak), Niewiada, Mikuła, Wawreńczuk. Jutro wyspiarze rozegrają kolejny sparing - z Vinetą Wolin.

Jeśli zaplanowana na 18 marca seria meczów trzeciej ligi zostanie przełożona, to Flota zagra w sobotę kolejny sparing - z Gryfem Kamień Pomorski.