Cztery medale dla Nak Muay Szczecin. Mistrzostwa Polski były udane

Zadowoleni zawodnicy Nak Muay Szczecin.
Zadowoleni zawodnicy Nak Muay Szczecin. Archiwum klubu
Wracamy na moment do mistrzostw Polski dzieci i kadetów w boksie tajskim. Zawodnicy Nak Muay Szczecin zdobyli tam cztery medale.

Zawody odbyły się w Dobrej, a same mistrzostwa toczyły się oczywiście pod patronatem Polskiego Związku Muay Thai IFMA. W imprezie wzięło udział 151 zawodniczek i zawodników z 37 klubów całej Polski.

Z Nak Muay Szczecin wystartowało sześciu zawodników. Ostatecznie szczecinianie wrócili do domów z czterema medalmi i pucharem dla najlepszego zawodnika.

Złoty medale w kategorii -60 kg wywalczył kadet Jakub Kolanek. Marcel Socha (kategoria dzieci młodsze 10-11 lat, -40 kg) również ukończył zawody ze złotym medalem. Dodatkowo otrzymał również puchar dla "najlepszego zawodnika" w swojej kategorii wiekowej. Do złotych medali swój krążek dołożył także Samuel Ryk (dzieci młodsze 10-11 lat, -50 kg).

Srebro do klubowego dorobku zdobył Radosław Sadowski (dzieci młodsze 10-11 lat, -38 kg).