Chemik Police wygrywa, ale tylko za 2 punkty

Siatkarki Chemika Police powoli rozkręcają się po letniej rewolucji w składzie.
Siatkarki Chemika Police powoli rozkręcają się po letniej rewolucji w składzie. Sebastian Wołosz
Siatkarki pierwszoligowego Chemika Police pokonały we własnej hali Wisłę Kraków 3:2.

Beniaminek z Krakowa postawił faworyzowanym gospodyniom twarde warunki. Wisła w pierwszym secie zagrała bardzo agresywnie i wygrała tę partię do 12. W kolejnej rywalizacja bardziej się wyrównała, ale znów wygrały przyjezdne, tym razem do 21.

Chemik wziął się do roboty od trzeciego seta, którego pewnie wygrały do 15. W czwartym policzanki wygrały na przewagi do 24. W tie-breaku 15:10 wygrały gospodynie i w całym meczu triumfowały 3:2.

Już za tydzień Chemik jedzie do Mielca na mecz ze Stalą.