Błękitni Stargard strzelili trzy gole, ale przegrali w barażach o II ligę

zek
W dzisiejszym, rewanżowym meczu barażowym o miejsce w II lidze, Błękitni Stargard przegrali w Legnicy z Miedzią 3:4.

W pierwszym spotkaniu tych ekip, w Stargardzie też wygrała Miedź. W środę zwyciężyła 3:1.

W rewanżu stargardzianom nie dawano wielkich szans na odrobienie strat. Ale Błękitni podjęli walkę.

W pierwszej połowie prowadzili po golu Bartłomieja Zdunka. Gospodarze jeszcze w tej części wyszli na prowadzenie 2:1.

W drugiej połowie Miedź strzeliła jeszcze dwa gole i wygrywała 4:1. Ale Błękitni nie spasowali. Po kolejnym trafieniu Zdunka i golu Roberta Gajdy zmniejszyli rozmiary porażki na 3:4.

W barażach górą więc Miedź Legnica, ale stargardzianie wciąż zachowują szansę na grę w II lidze. Po wycofaniu się z tej klasy rozgrywkowej Kotwicy Kołobrzeg szansę na zajęcie jej miejsca ma stargardzki klub.