Błękitni Stargard - Orlęta Reda 3:0 (0:0)

zek
W dzisiejszym meczu III ligi pomorskiej Błękitni Stargard pokonali na swoim terenie Orlęta Reda 3:0. Wicelider ze Stargardu męczył się jednak z przedostatnią ekipą w tabeli.

W pierwszej połowie stworzył sobie tylko dwie bramkowe sytuacje, ale Przemysław Filocha strzelił głową niecelnie, a uderzenie Bartłomieja Zdunka obronił bramkarz gości.

W drugiej części stargardzianie też grali słabo, ale strzelili trzy gole. W 79 minucie po rzucie rożnym głową celnie strzelił Filocha, a później podłamani stratą gola goście jeszcze dwukrotnie wyciągali piłkę z siatki.

W 86 minucie gola strzelił Zdunek, a w 89 minucie Sebastian Inczewski.