Błękitni Stargard atakowali, a rywale strzelili bramkę

Błękitni Stargard zostali pokonani przez Resovię Rzeszów 1:2. To druga porażka stargardzkiego drugoligowca w tym sezonie na stargardzkim boisku Tadeusz Surma
W szóstej serii spotkań II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard przegrali u siebie z Resovią Rzeszów 1:2. To trzecia porażka stargardzkiego zespołu w sezonie.

Błękitni grali dzisiaj w Stargardzie z niepokonaną w tym sezonie Resovią Rzeszów. W pierwszej połowie oba zespoły miały szanse bramkowe. Goli jednak nie było. W stargardzkiej drużynie blisko trafienia byli Krystian Sanocki i Jakub Szrek.

W drugiej połowie Błękitni przycisnęli i stworzyli sobie kilka niezłych sytuacji. Nie potrafili jednak pokonać bramkarza gości Wojciecha Daniela.

Stargardzki zespół atakował, a bramkę strzeliła Resovia. W 66 minucie Konrada Skuzę na raty pokonał Daniel Świderski. Ten sam piłkarz podwyższył prowadzenie gości w doliczonym czasie.

Błękitni odpowiedzieli jeszcze trafieniem. Wynik spotkania ustalił pięknym strzałem z wolnego Michał Cywiński. Ale to Resovia wygrała dzisiejsze spotkanie.

Błękitni Stargard nie remisują w tym sezonie. Mają trzy zwycięstwa i trzy porażki.

Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów 1:2 (0:0)

Bramki: Cywiński 90 - Świderski 66 i 90.

Błękitni: Skuza, Ostrowski, Szrek, Nowak, Sadowski, Łysiak, Sanocki (69 Bochnak), Karmański (78 Cywiński), Fadecki, Paczuk (87 Bednarski), Kurbiel (71 Jabłoński).