AZS przegrywa kolejną dogrywkę. Tym razem we własnej hali

(rk)
Maciej Raczyński wciąż nie może odnaleźć formy z poprzedniego sezonu. W meczu ze Zniczem zdobył zaledwie 3 punkty.
AZS Radex Szczecin ma gigantyczne problemy z dogrywkami. Szczecinianie przegrali, po rozstrzygającej partii, 81:92.

Akademicy zagrali bardzo słabo w drugiej kwarcie. Jednak po przerwie odżyli i wrócili do gry. Po czterech kwartach tablica wskazywała remis, co oznaczało dogrywkę.

AZS słabo radzi sobie z presją dodatkowego czasu i w tym meczu nie było inaczej. W dogrywce przegrali aż 5:16 i zaprzepaścili szansę zainkasowania dwóch punktów.

AZS Radex Szczecin - Znicz Basket Pruszków 81:92 (16-15 15-26 21-20 24-15 5-16)

AZS: Pacocha 24, Biela 17, Biela 17, Majcherek 15, Mielczarek 8, Balcerek 7, Linowski 5, Raczyński 3, Miszczuk 2.

Więcej w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Głosu Szczecińskiego.