AZS bez najmniejszych szans w Łodzi

(mc)
Tylko w pierwszej kwarcie AZS Radex Szczecin toczył wyrównany bój z ŁKS Łódź. W kolejnych częściach gry gospodarze wręcz zdeklasowali swoich rywali, wygrywając 97:60.

Mecz rozgrywany był w ramach 18. serii gier.

Przyczyną tak wysokiej porażki akademików jest bardzo słaba przez większą część spotkania skuteczność. Poza tym przez prawie trzy kwarty dla AZS punktowało tylko trzech zawodników: Pacocha, Zarzeczny i Mielczarek. Dopiero później wsparli ich Pytyś i Prus. To jednak było zdecydowanie za mało na bardzo dobry tego dnia ŁKS.

W AZS zadebiutował Tomasz Semmler, ale nie wpisał się na listę strzelców.

ŁKS Sphinx Łódź - AZS Radex Szczecin 97:60 (19:14, 31:15, 27:19, 20:12)
AZS: Pacocha 15 (1), Pytyś 12, Mielczarek 11, Prus 10 (2), Zarzeczny 8 (2), Balcerek 2, Dudek 2, Michał. Majcherek, Semmler, Maciej Majcherek, Podgalski.