Animator Loczek, czyli specjalista od najlepszej zabawy

Artykuł sponsorowany Loczek
Wszędzie gdzie jest potrzeba zorganizowania czasu dla najmłodszych, tam pojawia się charyzmatyczny animator LOCZEK. To już setki udanych imprez i tysiące zadowolonych dzieci.

Wszędzie tam, gdzie pojawia się Loczek, nie ma mowy o nudzie. Kolorowy i przebojowy, zawsze z otwartą głową na nowości i kolejne wyzwania. Tomasz Mażewski, bo to on kryje się za wykreowaną przez siebie postacią Loczka, podkreśla, że jego praca jest jednocześnie jego wielką pasją.

- Ta pasja zrodziła się przypadkowo, kiedy to pierwszy raz pojechałem na duży piknik organizowany na terenie Szczecina. Tego dnia moim zadaniem było zabawić dzieciaki pod sceną. Okazało się, że bardzo szybko złapaliśmy wspólny kontakt, a zakręcone zabawy były tylko tego potwierdzeniem - wspomina początki. I jak mówi, to wtedy zrozumiał, że jest to coś, czym chce się zawodowo zajmować. Jego firma działa od 2013 roku. Pseudonim Loczek był oczywistym wyborem. - Towarzyszy mi już od najmłodszych lat. Loki na głowie to taki znak rozpoznawczy, chociaż już jest ich mniej - śmieje się.

received_910957899308636

Usługa animacji dla dzieci i całych rodzin to kompleks odpowiednio dobranych i przeprowadzonych zabaw i animacji. Festyny i spotkania, na których pojawia się Loczek, zawsze pozostawiają po sobie niezapomniane wrażenia, bo animator dba, aby nikt się nie nudził (a w zabawę nierzadko wciągają się nawet dorośli). W swojej ofercie ma między innymi zabawy taneczne, zabawy sportowe i zespołowe, gry XXL, bańki mydlane i bańki dymne, laserowe Limbo czy uwielbiane przez dzieci Piana Party.

- Oczywiście moimi klientami są głównie dzieci i młodzież. Dlatego też najczęściej zamawiają mnie rodzice, firmy i wszelakie instytucje, które organizują różnego rodzaju imprezy dla najmłodszych - mówi Tomasz Mażewski.

Klienci doceniają jego kreatywność, pozytywną energię i niezwykły kontakt z dziećmi.

- Czytając opinie i słuchając wypowiedzi organizatorów i uczestników wydarzeń wydaje mi się, że na pierwszym miejscu jest atmosfera, jaką tworzę i kontakt, jaki nawiązuję z uczestnikami imprez - dodaje Loczek.

Ale animacje to nie wszystko. Loczek tworzy również muzykę dla dzieci i dorosłych, a jego utworów można posłuchać w Internecie, radiu i telewizji. Warto zajrzeć na jego kanał na You Tube - Loczek Animator - aby zobaczyć jego twórczość.

Czy to oznacza, że Loczek bawi tylko dzieci? Wręcz przeciwnie. Loczka wynająć można również na dorosłą imprezę, ponieważ w swoim pakiecie usług występuje także jako DJ oraz konferansjer dla dorosłych. Na tym polu sprawdza się już od 20 lat, ale jak sam przyznaje, obecnie skupia się na tym, aby rozwijać przede wszystkim ofertę animacji dla dzieci. Za swój największy sukces uznaje setki udanych imprez, a jak bardzo popularna jest postać Loczka świadczy chociażby to, że jego kalendarz zawsze zapełnia się błyskawicznie, ponieważ kolejni klienci (często uczestnicy imprez) chcą mieć charyzmatycznego animatora również u siebie.

- I tak to się toczy od wielu lat, a z roku na rok ta kula wydaje się być coraz większa - podsumowuje Tomasz Mażewski.

Dane kontaktowe:
Loczek animator - Tomasz Mażewski
Tel. 607 039 306
wwww.loczekanimator.pl
www.facebook.com/loczekanimator

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński