6128 kibiców na meczu Pogoni z Zawiszą

(rk)/ Pogoń Szczecin
Granatowo-bordowa baloniada była jednym z elementów dopingu kibiców Pogoni Szczecin.
Portowcy rozprawili się z Zawiszą Bydgoszcz i zasłużenie wygrali 3:0. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale z rzutu karnego nie trafił Łukasz Zwoliński, a w końcówce meczu w poprzeczkę strzelił Maciej Dąbrowski.

Fani stawili się na stadionie w liczbie 6128 kibiców i jest to frekwencja lepsza od tej z meczu z Ruchem Chorzów. Z sektora 9. poczynania piłkarzy śledzili studenci, którzy mecz z Zawiszą oglądali za darmo.

Sektor rodzinny przygotował na mecz z Zawiszą specjalną oprawę. W pierwszej połowie najmłodsi najpierw zaprezentowali granatowo-bordową baloniadę, a następnie pokaz kolorowych sreberek.

Sektor rodzinny odwiedziła tego dnia także delegacja Wilków Morskich Szczecin, a więc beniaminka ekstraklasy basketu. Koszykarze cieszyli się sporym zainteresowaniem i rozdali mnóstwo autografów i upominków.

W przerwie meczu Pogoń przygotowała zabawę z wykopywaniem piłek w trybuny. Mateusz Matras i Jakub Bąk ekspediowali futbolówki w stronę kibiców. Ci, którzy je złapali, będą mogli w klubie wymienić piłkę na aparat cyfrowy.

Przed Pogonią przerwa reprezentacyjna. Następne mecze Portowcy rozegrają na wyjeździe z Jagiellonią Białystok (18.10.) i z Cracovią u siebie (25.10.). Później czeka ich pucharowy bój z Mistrzem Polski Legią Warszawa. To spotkanie odbędzie się 30 października.