Zwycięstwo Błękitnych Stargard

Redakcja
W meczu III ligi piłkarze Błękitnych Stargard pokonali u siebie Astrę Ustronie Morskie 3:2.

W pierwszej połowie groźniejsi byli gospodarze i wykorzystali dwie sytuacje. W 32 minucie karnego wykorzystał Łukasz Woźniak, a w 43 minucie głową bramkę strzelił Kamil Jarząbek.

Goście odpowiedzieli jednym trafieniem, w doliczonym czasie jedenastkę pewnie wykorzystał Andrzej Wojciechowski.

W drugiej części obie ekipy strzeliły jeszcze po golu. Najpierw, w 77 minucie prowadzenie powiększył Tomasz Pustelnik, a w 87 minucie kontaktową bramkę strzelił Artur Lenkiewicz. Wynik 3:2 już pozostał.