Już 1766 kobiet zgłosiło się na bieg Sanprobi - Bieg Kobiet, który odbędzie się 10 marca o godzinie 11 na Jasnych Błoniach w Szczecinie.

W Sanprobi Bieg Kobiet wystartują przede wszystkim szczecinianki, ale też mieszkanki Polic, Stargadu, Gryfina, Goleniowa, Chojny czy Nowogardu. W biegu, którego start i meta znajdzie się na Jasnych Błoniach, trzeba będzie przebiec 5 kilometrów.

Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie na stronie www.datasport.pl do 22 lutego lub do wyczerpania limitu 2000 zgłoszeń. Opłata startowa w tej chwili wynosi 60 zł. Po ukończeniu biegu panie otrzymają pamiątkowy medal i zagwarantowane zadowolenie, a te najlepsze, które zdobędą medalowe pozycje - specjalne nagrody.

Jednocześnie z biegiem kobiet odbywa się marsz z kijkami Nordic Walking, także na dystansie 5 kilometrów. Natomiast osoby pragnące maszerować bez kijków zobowiązane są do zgłoszenia się do biegu i objęte będą tą klasyfikacją.

W Sanprobi Bieg Kobiet i Nordic Walking moga wziąć udział tylko panie od 12 roku życia (rocznik 2007 za zgodą rodzica/opiekuna).
Organizatorzy biegu proszą uczestniczki o zakładanie koszulek Sanprobi Bieg Kobiet, gdyż jest to wymóg regulaminowy pod rygorem dyskwalifikacji. Nie przestrzeganie tego punktu może grozić dyskwalifikacją.

ZOBACZ TEŻ:
Sanprobi Bieg Kobiet 2017. Panie startowały w pięknych strojach! [zdjęcia, wideo]