Zorza już trzecia

sw, 11 kwietnia 2005 r.
W minionej kolejce obyło się bez niespodzianek. Czołówka zwyciężyła swoje spotkania. Wyjątek stanowiła Vineta, która zasłużenie przegrała w Nowogardzie z Pomorzaninem 0:2.

Wynik spotkania został ustalony już w pierwszej połowie spotkania, kiedy to po bramce z rzutu wolnego Jana Szczęsnego i ładnym golu Artura Jurczyka gospodarze zwyciężyli 2:0.

Lider tabeli odniósł drugie z rzędu zwycięstwo pokonując Kluczevię Stargard. Emocjonujący pojedynek obejrzeli kibice w Gryficach, gdzie miejscowa Sparta dzielnie stawiała czoła wyżej notowanemu przeciwnikowi. Do 70 minut gospodarze prowadzili 1:0, końcówka należała jednak do ości, którzy zdobyli dwie bramki i zwyciężyli 2:1.

Relacja z 21. kolejki rozrywek już we wtorkowym wydaniu "Głosu".

Wyniki 21. kolejki: Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 0:3, GKS Mierzyn - Iskra Banie 2:1 (1:0), Kluczevia Stargard - Piast Choszczno 0:2 (0:1), Pomorzanin Nowogard - Vineta Wolin 2:0 (2:0), Światowid Łobez - Korona Stuchowo 2:4 (0:2), Polonia Płoty - Fagus Kołbacz 2:2 (1:0), Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 1:2 (1:0), Radovia Radowo Małe - Rybak Trzebież 3:0 (2:0)