Znowu na podium

stez, 20 grudnia 2004 r.
Kamila Całużyńska była znowu najskuteczniejszą snajperką Łącznosciowca.
Kamila Całużyńska była znowu najskuteczniejszą snajperką Łącznosciowca. Andrzej Szkocki
Szczypiornistki Łącznościowca Szczecin pewnie wygrały na wyjeździe z Gościbią Sułkowice i powróciły na trzecie miejsce w tabeli ekstraklasy.

Było to ostatnie spotkanie szczecinianek w tym roku. Teraz w rozgrywkach nastąpi kilkutygodniowa przerwa. Wznowienie gier nastąpi 15 stycznia. Łącznościowiec będzie podejmował Pogoń 1922 Żory.

Tylko do 20. minuty mecz miał wyrównany przebieg. Od stanu 7:7 szczecinianki zdobyły cztery gole i na przerwę schodziły z czterobramkową przewagą. Na 8:7 trafiła do siatki rywalek Całużyńska.

- Od tego momentu kontrolowałyśmy przebieg spotkania - mówiła Kamila Całużyńska. - Było w naszej grze trochę niedokładności, ale końcowa wygrana pozostawała niezagrożona.