Znamy zwycięzców plebiscytu Najlepszy Sklep i Usługa Lata 2022

GS24
Oficjalnie poznaliśmy i nagrodziliśmy laureatów plebiscytu Najlepszy Sklep i Usługa Lata. Uroczyste wydarzenie odbyło się 21 września w restauracji Evil Steak House. Podium w kategorii Sklep zdobyli kolejno: Sklep Heksa, Sklep ze zdrową żywnością Green Essence oraz Sklep Rowerowy Szczecin. Z kolei w kategorii Usługa najwyższe miejsce zajął Epaka Krzywoustego Szczecin, a tuż za nim ustawili się Replay Dance Studio oraz RFG.

Przypomnimy, że wszyscy walczyli o następujące nagrody: I miejsce: kampania reklamowa o wartości 18 tys. zł netto. II miejsce: kampania reklamowa o wartości 13 tys. zł netto. III miejsce: kampania reklamowa o wartości 7 tys. zł netto. Pamiątkowe dyplomy w tym roku wręczała Ynona Husaim-Sobecka, zastępca redaktora naczelnego naszych gazet. - To już trzynasta edycja konkursu - wyjaśniła naczelna.

- Cieszymy się, że lokalni przedsiębiorcy tak licznie przyłączyli się w tym roku do zabawy. Łącznie udało im się zdobyć ponad 4012 głosów naszych czytelników, a swoich klientów. Wszystkim serdecznie gratulujemy i mam nadzieję, że widzimy się za rok.

Przypomnijmy, nasz plebiscyt miał charakter otwarty. Kandydatami w plebiscycie mogli być usługodawcy i sklepy. Do udziału w plebiscycie mogą się zgłaszać uprawnieni reprezentanci podmiotów posiadających daną placówkę, a także podmioty gospodarcze, organizacje, instytucje i stowarzyszenia. W plebiscycie głos mógł oddać każdy mający pełną zdolność do czynności prawnych. Głosowanie w Plebiscycie odbywało się na dwa sposoby: za pomocą SMS Premium oraz za pomocą tzw. KLIK-a oddanego na stronie wybranego Serwisu.

Dlaczego warto brać udział w plebiscytach naszej gazety? Firmy z wieloletnią tradycją mogą dotrzeć do zupełnie nowych osób, a nowe dać się poznać z tej najlepszej strony i zacząć pozytywną budowę swojego wizerunku. Sklepy i usługodawcy, którzy podejmą decyzję o udziale w plebiscycie zostają przedstawieni w obszernych artykułach prasowych opublikowanych w gazecie Nasze Miasto Szczecin oraz na stronie internetowej gs24.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński