Zmiany w OSiR Stargard. Spółka miejska ma nowego prezesa

  Zmiany w OSiR Stargard. Spółka miejska ma nowego prezesa

  Grzegorz Drążek

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Beata Radziszewska nie jest już prezesem OSiR w Stargardzie.
  1/2
  przejdź do galerii

  Beata Radziszewska nie jest już prezesem OSiR w Stargardzie. ©Tadeusz Surma

  Beata Radziszewska przestała być prezesem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie. Ireneusz Ziembicki pożegnał się z miejscem w zarządzie tej miejskiej spółki. Nowym prezesem został Grzegorz Chudzik, który przez ostatnie lata był inżynierem miasta.
  Decyzję o zmianach we władzach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie podjęła dzisiaj rada nadzorcza tej miejskiej spółki. Stanowiska straciły dwie najważniejsze osoby w OSiR. Beata Radziszewska przestała być prezesem, a Ireneusz Ziembicki żegna się ze stanowiskiem w zarządzie spółki. Oboje złożyli rezygnacje ze swoich stanowisk.

  Nieoficjalnie mówi się o tym, że prezydent Stargardu Rafał Zając i rada nadzorcza spółki nie byli zadowoleni z ostatnich miesięcy funkcjonowania stargardzkiego OSiR.
  Chodzi między innymi o kłopoty ze stadionem lekkoatletycznym, którym zarządza OSiR. Ostatnio też nie udało się kilka razy wyłonić wykonawcy przebudowy pływalni miejskiej, którą też zarządza OSiR.

  Nowym prezesem tej miejskiej spółki został wybrany Grzegorz Chudzik, który przejdzie do OSiR z wydziału inżynierii urzędu miejskiego w Stargardzie. Chudzik był przez ostatnie lata szefem tego wydziału i piastował funkcję inżyniera miasta.

  Zmiany personalne w OSiR skomentował na fejsbukowym profilu prezydent Stargardu Rafał Zając.

  O OSiR i jego zadania jestem spokojny - napisał Rafał Zając. - Dzisiaj dotychczasowi członkowie Zarządu Spółki OSiR złożyli rezygnację. Rada Nadzorcza Spółki kierując się koniecznością zagwarantowania sprawnej realizacji zadań, które stoją przed OSiR-em przyjęła ją. Jednocześnie Rada Nadzorcza powołała na stanowisko Prezesa Spółki Pana Grzegorza Chudzika, dotychczasowego Dyrektora Wydziału Inżynierii w Urzędzie Miejskim – Inżyniera Miasta. Będzie on jednoosobowo tworzył Zarząd OSiR.
  Pan Grzegorz od kilku lat sprawnie zarządzał miejskimi inwestycjami, angażując potencjał świetnie do tego przygotowanej kadry Wydziału. Jego doświadczenie i kompetencje niewątpliwie gwarantują sprawne przeprowadzenie największych sportowych inwestycji w Stargardzie, czekających na natychmiastową realizację. To przecież nie tylko modernizacja pływalni, ale też zadania inwestycyjne na obydwu miejskich stadionach. Ten awans dla Człowieka, który z pełnym zaangażowaniem, konsekwencją, a przede wszystkim efektywnie realizował największe miejskie inwestycje, jest też sygnałem, że warto ciężko pracować. Stąd decyzja Rady Nadzorczej ma moją pełną akceptację. W najbliższym czasie wspólnie z nowym Prezesem przedstawimy Wam pełną informację dotyczącą różnych aspektów związanych z planowaną modernizacją pływalni, ponieważ budzą one duże zainteresowanie.
  Jednocześnie chciałbym dodać, że decyzje kadrowe nie deprecjonują dotychczasowej pracy Pani Beaty Radziszewskiej i Pana Ireneusza Ziembickiego.

  Grzegorz Chudzik jeszcze w roli inżyniera miasta:

  Wideo (ech)

  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (5)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (5) forum.gs24.pl

  Polub nas na Facebooku

  Zdjęcia ze Stargardu

  Wideo ze Stargardu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GS24 poleca:

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  Piłkarz Roku 2018. Wybieramy najlepszych piłkarzy w regionie

  Piłkarz Roku 2018. Wybieramy najlepszych piłkarzy w regionie

  SPORTOWY SUKCES ROKU | Głosowanie zakończone poznaj laureatów

  SPORTOWY SUKCES ROKU | Głosowanie zakończone poznaj laureatów