1 listopada autobusy kursować będą według rozkładu świątecznego, a od 2 listopada - rozkładu na dni powszednie.
Linia 52 (Tkacka - Wyspa Pucka) będzie kursowała z 40 - minutową częstotliwością we wszystkie dni tygodnia. Linia 74 (Bezrzecze - Zakłady Piekarnicze) kursować będzie niektórymi kursami w godzinach szczytów w dni powszednie do ogrodów działkowych przy ul. Łukasińskiego, z dotychczasową częstotliwością, zarówno w dni powszednie jak i świąteczne.
W przypadku linii 61 wycofane zostają kursy przez ulicę Południową Wszystkie kursy do Dworca Głównego realizowane będą przez ulicę Cukrową - informuje Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?