Ze wskazaniem na Ptaka

Krzysztof Dziedzic, 18 marca 2005 r.
Olgierd Moskalewicz podpisał kontrakt z siódmym zespołem ekstraklasy cypryjskiej. Tym samym rezultat jego konfliktu z właścicielem Pogoni Antonim Ptakiem, można określić po boksersku - remis ze wskazaniem na Ptaka.

Szef Pogoni twierdzi, że "Olo" jest za słaby na grę w I lidze w barwach "portowców". Moskalewicz swych umiejętności na miarę ekstraklasy nie mógł potwierdzić w Pogoni, lecz... Wydawało się, że po rozwiązaniu kontraktu z Pogonią udowodni, że jest piłkarzem na miarę I ligi - w jakimś innym klubie. Ale polskim.

W naszym kraju Cypr kojarzy się z piłkarską emeryturą. Tamtejszej ekstraklasy nie można z korzyścią porównać do polskiej. Na Cyprze gra się przede wszystkim dla pieniędzy. Wyjeżdżając tam Moskalewicz przyznał niejako punkt Ptakowi, który sugerował też, że dla "Ola" najważniejsza jest "kasa".

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie