Zdrowa woda z regionu: smaczna, gazowana, a do tego w butelce, którą można wymieniać

Materiał firmowy
Firma Cabana mieści się w Białogardzie przy ul. Fabrycznej 3. Produkuje wodą sodową w syfonie o pojemności 1,95 litra
Firma Cabana mieści się w Białogardzie przy ul. Fabrycznej 3. Produkuje wodą sodową w syfonie o pojemności 1,95 litra Mat. własne
Pamiętacie Państwo wodę w syfonach? To był kiedyś prawdziwy rarytas. Ale teraz znowu możemy sobie taką wodę kupić. Jej producentem jest firma CABANA z Białogardu.

CABANA to wiodący w Polsce producent i dystrybutor wody w syfonach, który działa na rynku już od ponad 10 lat. Firma ma swoją siedzibę w Białogardzie przy ul. Fabrycznej 3. Produkuje wodę sodową w syfonie o pojemności 1,95 litra, wysokonasyconą dwutlenkiem węgla o jakości wymaganej dla środków spożywczych.

- Kupno naszej wody wiąże się ze smakiem, niską ceną oraz ekologią - zapewnia producent. I nic dziwnego, bo butelki są wymienne. - Dzięki temu zmniejsza się liczba zużytych butelek plastikowych. Poza tym nasza butelka jest wygodna, estetyczna i praktyczna. Zaletą jest też gaz, który utrzymuje się w butelce do ostatniej kropli wody - zapewniają w CABANA.

Ich woda - słyszymy - świetnie komponuje się z sokami owocowymi, ale równie doskonale smakuje bez dodatków. - Pasuje na przykład do drinków czy win. Najlepiej spożywać schłodzoną.

CABANA zyskała już wielu stałych, zadowolonych klientów, którzy też chętnie rekomendują ich usługi kolejnym. - Zyskaliśmy też zaufanie wśród przedsiębiorców, głównie poprzez indywidualne podejście do klienta. Zawdzięczamy to przede wszystkim jakości i smakowi, jakim charakteryzuje się nasza woda w syfonach. To dzięki tym zaletom producenci oraz hurtownie z całej Polski znają i zamawiają nasze produkty - chwalą swoje wyroby. CABANA stale podnosi jakość swoich usług i inwestuje w nowoczesny sprzęt, by spełniał najwyższe europejskie standardy.

Firma stawia również na ekologię. To m.in. dlatego syfony z wodą, wyprodukowane przez Cabanę, posiadają wymienne opakowania, które mogą zostać ponownie wykorzystane.

- Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników tworzymy zgrany zespół, co jest podstawą do owocnej pracy, dzięki czemu z ogromnym zaangażowaniem realizujemy postawione sobie cele.

Firma produkuje też coraz popularniejszy wśród klientów napój o smaku kwasu chlebowego o pojemności 0,9 litra. Również jest gazowany. To napój na bazie słodu jęczmiennego i cukru.

- Dysponujemy własną, stale powiększającą się flotą o różnej ładowności, co pozwala nam dostarczać nasze wyroby na terenie całego kraju jak również poza jego granicami. Nasz park maszyn spełnia najnowocześniejsze unijne wymagania. Łączymy wysoką wydajność z ekologią. Priorytetem naszej firmy jest indywidualne podejście do klienta. Zaufało nam już wielu - zaufaj i Ty!

Znamy nową listę obostrzeń

Wideo

Materiał oryginalny: Zdrowa woda z regionu: smaczna, gazowana, a do tego w butelce, którą można wymieniać - Głos Koszaliński

Dodaj ogłoszenie