Zbigniew Szeremeta zwycięzcą

jat
Zbigniew Szeremeta ze Słajsina pod Nowogardem został zwycięzcą naszego konkursu "Skocz na Małysza". W naszej zabawie trzeba było wytypować miejsca jakie polski narciarz zajął w poszczególnych zawodach "Turnieju Czterech Skoczni" oraz całego cyklu zmagań przełomu roku na obiektach Niemiec i Austrii.

Konkurs wywołał wśród Czytelników GŁOSu ogromne emocje. Otrzymaliśmy kilkaset kartek z typami. Zdecydowana większość, jak na prawdziwych kibiców talentu naszego skoczka, stawiała Małysza na pierwszych miejscach. Gdzieniegdzie niektórzy podpierali się drugą, czy trzecią lokatą, ale w klasyfikacji generalnej nasz król lotów miał wygrać obowiązkowo. Za takim hurraoptymizmem przemawiały wszak wyniki sprzed turnieju - Małysz wygrał sześć z dziewięciu pierwszych konkursów Pucharu Świata. Nikt nie przewidział dziewiątej pozycji w Bischofshofen, czy czwartej w klasyfikacji łącznej.
Takim ,,prorokiem" nie był nawet Pan Zbigniew Szeremeta. Wytypował jednak, ze polski zawodnik będzie trzeci w Garmisch-Partenkirchen i drugi w Innsbrucku. Blisko był trafienia lokaty Polaka w Oberstdorfie (stawiał na czwarte miejsce, a Małysz był piąty). Ze zgromadzonymi 23 punktami zdecydowanie wygrał rywalizację Czytelników.
W nagrodę pojedzie na trzy dni do Zakopanego. Wycieczkę na zawody Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi (19-20 stycznia) ufundował szczeciński oddział Orbisu.
Zwycięzcę konkursu prosimy o pilny kontakt z działem sportowym GŁOSu (tel 43-37-915, email: [email protected]) w celu ustalenia sposobu odbioru nagrody.