Goleniów zdobył srebrny medal na Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce

Artykuł sponsorowany
Zawodniczka Klubu KS Hanza Goleniów Julita Maniecka zdobyła srebrny medal w biegu na dystansie 1500 metrów, na Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce w Toruniu.

Jak informuje KS Hanza Goleniów, zawodniczka klubu Julita Maniecka zdobyła srebrny medal w biegu na dystansie 1500 metrów, na Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 w Lekkiej Atletyce. Zawody odbyły się na Hali Arena w Toruniu i na nich Julita zdobyła swój czwarty mistrzowski medal. Na swoim koncie ma obecnie 2 złote i 2 srebrne medale.

Brat Julity Manieckiej, Gabriel Maniecki pobił swój rekord życiowy i uplasował się na 7 pozycji.

Serdeczne gratulacje dla zawodników i ich trenera Piotra Walkowiaka!