Za uszy napastników!

Krzysztof Dziedzic, 21 września 2004 r.
Trener piłkarzy Energetyka Gryfino Tomasz Kasprzyk był bardzo niezadowolony po porażce 0:2 z Drawą Drawsko. - Przegraliśmy przez brak skuteczności - stwierdził.

Według niego, mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby w pierwszej połowie jego napastnicy wykorzystali choć jedną z kilku bardzo dobrych okazji.

- Powinienem wytargać napastników za uszy - mówił. - Przez to mamy po dziewięciu kolejkach tylko 10 punktów.

Jutro o godzinie 17 Energetyk podejmie na własnym boisku świetnie spisującą się ostatnio Inę Goleniów (trzy zwycięstwa w trzech ostatnich meczach). - Remis z Iną nie byłby zły, ale my bardzo potrzebujemy punktów. Musimy do ostatniego gwizdka sędziego myśleć o zwycięstwie - uważa szkoleniowiec.

Trener Kasprzyk nie przewiduje większych zmiana w składzie, w porównaniu do meczu w Drawsku. - Prawdopodobnie jeden z zawodników, którzy z Drawą rozpoczęli spotkanie na ławce rezerwowych, wystąpi od pierwszej minuty - zapowiada.