Linia tramwajowa nr 6 będzie kursowała na trasie Pomorzany - Wyszyńskiego - Brama Portowa - Matejki - Dubois - Gocław według specjalnego rozkładu jazdy - informuje Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego.
Autobus L - 70 będzie kursować po częściowo zmienionej trasie. W kierunku Urzędu Miejskiego będzie kursować od dworca PKP ulicami: Kolumba - Nabrzeże Wieleckie - Trasa Zamkowa - Małopolska - Jarowita do Szczerbcowej i dalej po stałej trasie według normalnego rozkładu jazdy. Nie będzie przystanków na Admiralskiej i przy Urzędzie Wojewódzkim. Uruchomiony zostanie przystanek zastępczy na ul. Jarowita przed skrzyżowaniem z ul. Szczerbcową.
Autobus L - 526 będzie kursować Od Dworca Głównego częściowo zmienioną trasą przez Trasę Zamkową - Matejki - Parkową - Dubois i dalej po stałej trasie do Zajezdni Police.
Uruchomiono też komunikację dodatkową.
Po zakończeniu imprezy na Wałach Chrobrego (Teatr Współczesny) zostaną podstawione o godz. 1.15 autobusy, które odjadą w kierunkach: do pętli Krzekowo (po trasie linii nr 75), do Polic (po trasie linii 107), na Osiedle Słoneczne (po trasie linii B), na Osiedle Bukowe (po trasie linii A)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?