Wysoka wygrana Spójni

zek
W ostatnim w tym roku występie koszykarze drugoligowej Spójni Stargard bez problemów pokonali u siebie AZS Poznań 80:36.

Równa walka w dzisiejszym spotkaniu była tylko przez pierwsze pięć minut. Od stanu 7:7 na boisku rządzili już tylko gospodarze.

Po pierwszej kwarcie prowadzili 22:12. Rywale w drugich dziesięciu minutach zdobyli ledwie pięć punktów. Po drugiej kwarcie Spójnia wygrywał;a 38:17.

Po trzeciej było już 60:25.

W czwartej kwarcie gospodarze, mimo dużej przewagi, nie zwolnili tempa. Cały czas mocno bronili i punktowali przeciwnika. Mecz zakończył się zwycięstwem stargardzian 80:36.

To dziesiąta z rzędu wygrana Spójni, która jako jedyna w grupie B II ligi ma tylko jedną porażkę w rozgrywkach.