Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Wykłady, porady dietetyka i ćwiczenia dla pań 50+

Anna Folkman
Anna Folkman
15.08.2018 chojnow ii spotkanie imieninowe marii marys marysienek maria imieniny zlot zjazd kobiety gazeta wroclawskapiotr krzyzanowski/polska press grupa
15.08.2018 chojnow ii spotkanie imieninowe marii marys marysienek maria imieniny zlot zjazd kobiety gazeta wroclawskapiotr krzyzanowski/polska press grupa Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
W sobotę 29 września w godzinach 16 - 19 w Hotelu Rycerski Fundacja Ludzkie Sprawy organizuje konferencję na temat zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Wstęp wolny.

Konferencja jest jednym z etapów projektu TERAZ MY! KOBIETY 50+. W jej trakcie dietetyk, dr n. med. Karina Ryterska poprowadzi wykład pt. Żywienie dla zdrowia kobiety 50+. w którym opowie o zasadach właściwego odżywiania kobiet w okresie okołomenopauzalnym, następnie fizjoterapeuta mgr Katarzyna Błaszczyk, która przygotowuje temat: Jak być sprawną po pięćdziesiątce. Trzeci wykład poprowadzi psycholog mgr Beata Mąkolska, która zaprosi do wysłuchania prelekcji nt. Pięćdziesiątka to nowa trzydziestka. Czwarta prelekcja z zakresu aktywności ruchowej będzie połączona z warsztatami oddechowymi i zostanie przeprowadzona przez Szkołę Jogi Klasycznej Ewy i Rafała Lichtarowiczów.

Drugi etap projektu to program pogłębiony. Po konferencji zostanie przeprowadzona rekrutacja do 15 - osobowej grupy uczestniczek projektu, które zostaną objęte pogłębionym programem. Program będzie obejmował wizytę u dietetyka, cotygodniowe zajęcia: Raz w tygodniu 45 minut gimnastyka na sali i raz w tygodniu 60 minut jogi. Na zakończenie projektu zostanie przeprowadzona wizyta kontrolna u dietetyka, by omówić efekty udziału w projekcie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński