Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stary Brus

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Dominiczyn od nr 3 do nr 27, od nr 59 do nr 85

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Oziemczuk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    27 (52,94%)

    Rafał Winiarski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    16 (31,37%)

    Grażyna Agnieszka Krzowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    8 (15,69%)

    Okręg 2

    Sołectwo Dominiczyn nr 34 do nr 56, od nr 86 do nr 97

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Żybura

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    17 (39,53%)

    Jolanta Marianna Pełka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    26 (60,47%)

    Okręg 3

    Sołectwo Helenin, Lubowierz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Antoni Jurczuk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    26 (26,80%)

    Janusz Kuszpa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    53 (54,64%)

    Grzegorz Kolasa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    18 (18,56%)

    Okręg 4

    Sołectwo Hola

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Pakuła

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    34 (60,71%)

    Irena Dorota Werner

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (39,29%)

    Okręg 5

    Sołectwo Kamień, Marianka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janina Aneta Dąbrowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    38 (55,88%)

    Mateusz Nicpon

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    30 (44,12%)

    Okręg 6

    Sołectwo Kołacze od nr1 do nr 40, od nr 105 do nr 108, nr 110, od nr 113 do nr 124, nr 126

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Anna Dąbrowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    21 (28,77%)

    Justyna Brożek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (47,95%)

    Mieczysław Budzyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    17 (23,29%)

    Okręg 7

    Sołectwo Kołacze od nr 41 do nr 75 B, nr 109, nr 111, nr 125

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogumiła Pielecka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    13 (28,89%)

    Marcin Ludwik Radowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    32 (71,11%)

    Okręg 8

    Sołectwo Kołacze od nr 76 do nr 104, nr 112

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Eugenia Sochaj

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    10 (20,41%)

    Katarzyna Barzycka-Figurska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    17 (34,69%)

    Magdalena Olak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    22 (44,90%)

    Okręg 9

    Sołectwo Nowy Brus, Skorodnica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysław Jan Szelest

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    35 (32,41%)

    Barbara Denisiuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    39 (36,11%)

    Piotr Bielecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    34 (31,48%)

    Okręg 10

    Sołectwo Stary Brus od nr domu 1 do nr 32, od nr 84 do nr 85, od nr 87 do nr 93, od nr 96 do nr 97, od nr 100 do nr 108

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Tkaczuk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    33 (37,08%)

    Zofia Maria Brożek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (38,20%)

    Halina Ewa Grzywaczewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    22 (24,72%)

    Okręg 11

    Sołectwo Stary Brus od nr 33 do nr 83, nr domu 111, przysiółek Mietułka, Laski Bruskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Buska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    27 (32,93%)

    Szymon Franciszek Choma

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    26 (31,71%)

    Janina Bożena Grzywaczewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    29 (35,37%)

    Okręg 12

    Sołectwo Stary Brus nr 86 od nr 94 do nr 95, od nr 98 do nr 99, od nr 109 do nr 110

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Roman Maciąg

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    28 (34,57%)

    Jolanta Wnuczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    53 (65,43%)

    Okręg 13

    Sołectwo Wołoskowola od nr 1 do nr 62, nr 109, od nr 111 do nr 112, nr 117

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Grzywaczewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    42 (40,38%)

    Tomasz Grzywaczewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (33,65%)

    Jan Chojnacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    27 (25,96%)

    Okręg 14

    Sołectwo Wołoskowola od nr 63 do nr 95, Nowiny, Wielki Łan

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Weronika Grzywaczewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    35 (38,89%)

    Danuta Proniuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    50 (55,56%)

    Andrzej Sołoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    5 (5,56%)

    Okręg 15

    Sołectwo Zamołodycze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Bartnicki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    47 (73,44%)

    Józef Antoni Pastuszuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

    3 (4,69%)

    Marcin Jerzy Kazaniecki

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    14 (21,88%)