Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Warlubie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Bąkowo, wieś Bąkowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Antoni Stefański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY

    34 (19,21%)

    Alfred Głąb

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE

    18 (10,17%)

    Anna Marzena Fennert

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ

    52 (29,38%)

    Józef Piotr Lewandowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

    73 (41,24%)

    Okręg 2

    Sołectwo Płochocin, wieś: Bąkowski Młyn, Płochocin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Grzegorz Harasim

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE

    7 (5,60%)

    Beata Krause

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ

    62 (49,60%)

    Zbigniew Górski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

    56 (44,80%)

    Okręg 3

    Sołectwo Buśnia, wieś Buśnia, Rulewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lesław Borzemski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY

    42 (28,38%)

    Damian Józef Drzymalski

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE

    46 (31,08%)

    Witold Teodor Żuchowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

    60 (40,54%)

    Okręg 4

    Sołectwo Płochocinek, wieś: Krzewiny, Płochocinek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Mieczysława Kordek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY

    31 (20,95%)

    Katarzyna Ewa Bielawa

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE

    33 (22,30%)

    Dariusz Chodkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ

    65 (43,92%)

    Miłosz Zdzisław Ledziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

    19 (12,84%)

    Okręg 5

    Sołectwo Bzowo, wieś Bzowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Wiechowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY

    47 (22,38%)

    Wanda Tyburczy

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE

    36 (17,14%)

    Tomasz Łukasz Piątkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ

    39 (18,57%)

    Ryszard Krusiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

    88 (41,90%)

    Okręg 6

    Sołectwo Krusze, wieś: Krusze, Osiek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Wanda Staniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY

    51 (38,06%)

    Zbigniew Słomiński

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE

    26 (19,40%)

    Marlena Ewa Chelt

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ

    10 (7,46%)

    Jacek Piotr Szydłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

    47 (35,07%)

    Okręg 7

    Sołectwo Lipinki-część, wieś Lipinki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Konrad Radosław Sobieraj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY

    58 (25,89%)

    Joanna Bock

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE

    77 (34,38%)

    Jadwiga Piór

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ

    28 (12,50%)

    Janusz Stefan Gzella

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

    61 (27,23%)

    Okręg 8

    Sołectwo Lipinki-część, wieś: Blizawy, Borowy Młyn, Borsukowo, Bursztynowo, Ciemny Las, Dębowe, Grabowa Góra, Jeżewnica, Kuźnica, Mątasek, Nowa Huta, Przewodnik, Rybno, Rynków, Stara Huta, Średnia Huta, Zamczyska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Piotr Kwaśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY

    26 (20,97%)

    Dominik Łukasz Agacki

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE

    41 (33,06%)

    Katarzyna Szarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ

    22 (17,74%)

    Bogumił Kantak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

    35 (28,23%)

    Okręg 9

    Sołectwo Wielki Komorsk-część, wieś Wielki Komorsk, ulice: Aleksandra, Lisi Kąt, Nadrzeczna, Prądki, Warlubska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Opoka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY

    29 (16,76%)

    Mirosława Zofia Danielewicz

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE

    73 (42,20%)

    Danuta Puwalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ

    28 (16,18%)

    Karolina Szczeblewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

    43 (24,86%)

    Okręg 10

    Sołectwo Wielki Komorsk-część, wieś Komorsk, ul. Nowska, wieś Wielki Komorsk, ulice: Kościelna Góra, Kozłowiec, Nowomostowa, Nowska A, Nowska B, Zawadzka Góra

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Jan Banaś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY

    15 (8,62%)

    Adam Grzegorz Szulca

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE

    58 (33,33%)

    Krzysztof Błachnio

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ

    38 (21,84%)

    Jacek Drzewiecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

    63 (36,21%)

    Okręg 11

    Sołectwo Wielki Komorsk-część, wieś Komorsk, ulice: Bzowska, Grudziądzka, wieś Wielki Komorsk, ul. Grudziądzka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lidia Gugała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY

    72 (44,44%)

    Jadwiga Siebierska

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE

    31 (19,14%)

    Józef Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

    59 (36,42%)

    Okręg 12

    Sołectwo Warlubie-częśc, wieś Warlubie, ulice: Bąkowska, Domy Kolejowe, Lipowa, Za Koleją

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maciej Emil Michałowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY

    29 (10,58%)

    Bogumiła Leśniewicz

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE

    36 (13,14%)

    Sebastian Stanisław Skrzeszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ

    22 (8,03%)

    Maria Józefa Jankowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

    187 (68,25%)

    Okręg 13

    Sołectwo Warlubie-część, wieś Warlubie, ulice: Witolda Bielowskiego, Grudziądzka, Ks. Fr. Bączkowskiego, Marii Konopnickiej, Polna, Spokojna, Wiejska, Władysława Reymonta, Wincentego Witosa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Maria Leśniewicz-Lubrecht

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY

    25 (9,06%)

    Kazimierz Hoffmann

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE

    76 (27,54%)

    Grzegorz Andrzej Grabowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ

    44 (15,94%)

    Maria Mazur

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

    131 (47,46%)

    Okręg 14

    Sołectwo Warlubie-część, wieś Warlubie, ulice: Bronisława Malinowskiego, Dworcowa, Komorska, Kwiatowa, bł. s. Marii Heliodory, Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Aleksander Kruszyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY

    14 (5,67%)

    Marek Andrzej Stawarczyk

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE

    77 (31,17%)

    Bogdan Eugeniusz Klasa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ

    39 (15,79%)

    Wanda Teresa Wolan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

    117 (47,37%)

    Okręg 15

    Sołectwo Warlubie-część, wieś Kurzejewo, wieś Warlubie, ulice: Płochocińska, Starogardzka, Wybudowanie Nowskie, Wybudowanie Za Torami, Zawadzka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zenon Otowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY O TO DBAMY

    24 (12,18%)

    Joanna Jakubowska

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH MIESZKAŃCÓW DLA GMINY WARLUBIE

    56 (28,43%)

    Andrzej Stanisław Błaszkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPIEŃ

    45 (22,84%)

    Tomasz Michalak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA WARLUBIE

    72 (36,55%)