Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Serniki

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Brzostówka I od nr domu 1 do nr domu 104

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Polak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    50 (31,85%)

    Ewa Agnieszka Siodłowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    107 (68,15%)

    Okręg 2

    Sołectwo Brzostówka II od nr domu 105 do końca miejscowości

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Piotr Nowosacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    109 (53,17%)

    Wiesław Jan Macuba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI

    96 (46,83%)

    Okręg 3

    Sołectwo Czerniejów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Antoni Wysok

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    42 (43,75%)

    Katarzyna Anna Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI

    40 (41,67%)

    Danuta Szczepaniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    14 (14,58%)

    Okręg 4

    Sołectwo Nowa Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Ewa Bodzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    70 (41,67%)

    Joanna Tchurz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI

    98 (58,33%)

    Okręg 5

    Sołectwo Nowa Wola II od nr domu 1 do nr domu 100

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Pydyś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    98 (45,16%)

    Marzena Bernarda Rybicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI

    53 (24,42%)

    Monika Anna Baran

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    66 (30,41%)

    Okręg 6

    Sołectwo Nowa Wola I od nr domu 101 do nr domu 160

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Dzido-Gołębowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

    66 (45,83%)

    Łukasz Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    50 (34,72%)

    Marek Lucjan Włoch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI

    28 (19,44%)

    Okręg 7

    Sołectwo Nowa Wola I od nr domu 161 do końca miejscowości

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marianna Janina Kosik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

    38 (22,49%)

    Piotr Szych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    71 (42,01%)

    Mirosław Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI

    60 (35,50%)

    Okręg 8

    Sołectwo Serniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Mariola Sysiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI

    111 (47,23%)

    Czesław Sławomir Woźniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    124 (52,77%)

    Okręg 9

    Sołectwo Serniki-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Izabela Anna Włoch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    104 (52,00%)

    Renata Małgorzata Szczęch

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    96 (48,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo Wola Sernicka-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Marzęda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    14 (14,74%)

    Łukasz Furtak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI

    33 (34,74%)

    Lucyna Teresa Kłoda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    48 (50,53%)

    Okręg 11

    Sołectwo Wola Sernicka II od nr domu 1 do nr domu 114

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Dariusz Guz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    31 (12,92%)

    Mirosław Sagan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI

    75 (31,25%)

    Józef Barszczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    134 (55,83%)

    Okręg 12

    Sołectwo Wola Sernicka I od nr domu 115 do nr domu 185

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Pomorski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    42 (35,00%)

    Michał Florek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI

    40 (33,33%)

    Iwona Teresa Bartkowicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (31,67%)

    Okręg 13

    Sołectwo Wola Sernicka I od nr domu 186 do końca miejscowości

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Skubisz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Wólka Zabłocka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Aleksandra Błaszczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    53 (50,96%)

    Waldemar Wójtowicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (49,04%)

    Okręg 15

    Sołectwo Wólka Zawieprzycka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Magdalena Kaczor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    26 (18,84%)

    Małgorzata Kuśpit

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SERNIKI

    60 (43,48%)

    Agnieszka Beata Szalast

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    52 (37,68%)