Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Waśniów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    sołectwa: Waśniów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Magdalena Wzorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO

    86 (45,03%)

    Grzegorz Jan Kazimierski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KAZIMIERSKIEGO

    84 (43,98%)

    Małgorzata Mierzejewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    21 (10,99%)

    Okręg 2

    sołectwa: Strupice, Śnieżkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Piotr Chojnacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO

    81 (50,94%)

    Maria Wiesława Kubicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KAZIMIERSKIEGO

    78 (49,06%)

    Okręg 3

    sołectwa: Czajęcice, Zajączkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agata Szumidłowska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    53 (29,28%)

    Krzysztof Wojciech Surowiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO

    128 (70,72%)

    Okręg 4

    sołectwa: Pękosławice, Prusinowice, Wojciechowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Chamera

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    sołectwa: Nosów, Piotrów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Bugajski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO

    103 (70,55%)

    Piotr Dziułka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KAZIMIERSKIEGO

    43 (29,45%)

    Okręg 6

    sołectwa: Boleszyn, Czażów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Mieczysław Stańczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO

    91 (41,36%)

    Małgorzata Renata Ślusarz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    129 (58,64%)

    Okręg 7

    sołectwa: Kotarszyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Stanisław Ostatek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    sołectwa: Dobruchna, Sarnia Zwola

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Jacek Sala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO

    83 (50,61%)

    Mariusz Wojciech Pukosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KAZIMIERSKIEGO

    32 (19,51%)

    Milena Maria Lasek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (29,88%)

    Okręg 9

    sołectwa: Grzegorzowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Jacek Kaczmarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO

    60 (42,55%)

    Agnieszka Wioletta Miśkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KAZIMIERSKIEGO

    25 (17,73%)

    Szymon Szczodrak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (39,72%)

    Okręg 10

    sołectwa: Nowy Skoszyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Kazimierz Ćwik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO

    86 (34,13%)

    Anna Bożena Dąbrowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KAZIMIERSKIEGO

    10 (3,97%)

    Dariusz Sylwester Nowak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    156 (61,90%)

    Okręg 11

    sołectwa: Wronów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Pawłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    sołectwa: Garbacz, Stryczowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leokadia Rozalia Czaja

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    61 (32,97%)

    Danuta Bożena Serwicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO

    76 (41,08%)

    Marta Soboń

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    48 (25,95%)

    Okręg 13

    sołectwa: Boksyce, Sławęcice, Momina

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Buczkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO

    89 (61,38%)

    Józef Czaja

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (38,62%)

    Okręg 14

    sołectwa: Janowice, Jeżów, Worowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Jop

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO

    100 (54,35%)

    Wioletta Zbrożyna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KAZIMIERSKIEGO

    38 (20,65%)

    Rafał Damian Kasprzyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    46 (25,00%)

    Okręg 15

    sołectwa: Kraszków, Milejowice, Roztylice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Świątek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO

    73 (34,76%)

    Piotr Grzegorz Kwaśniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    137 (65,24%)