Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Miłki

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Czyprki Sołectwo Lipińskie Sołectwo Lipowy Dwór

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Milczanowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    30 (35,29%)

    Henryk Józef Brodowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    25 (29,41%)

    Tomasz Dorbach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"

    30 (35,29%)

    Okręg 2

    Sołectwo Staświny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Izabela Anna Puka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    50 (51,55%)

    Monika Murach-Gładczuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    13 (13,40%)

    Iwona Ewa Wołodko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"

    34 (35,05%)

    Okręg 3

    Sołectwo Miłki ul. Kwiatowa ul. Lipowa ul. Michała Kajki ul. Ogrodowa ul. Sportowa ul. Suwalska ul. Szkolna ul. Wspólna Miechy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Ireneusz Górski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    74 (48,68%)

    Piotr Adam Todryk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (24,34%)

    Anna Janczurewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"

    41 (26,97%)

    Okręg 4

    Sołectwo Miłki ul. Giżycka od 1 do 20 Staświny 1 - 9 (Wólka-sołectwo Miłki)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Szmul

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    48 (48,00%)

    Marta Ciż

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"

    52 (52,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Miłki ul. Giżycka od 21 do 73 ul. Jeziorna ul. Zielona ul. Mazurska Przykop Wierciejki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Anna Jenczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    41 (33,88%)

    Piotr Krzysztof Dusyn

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (31,40%)

    Andrzej Stanisław Idek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"

    42 (34,71%)

    Okręg 6

    Sołectwo Marcinowa Wola

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Marzanna Kurpiel

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    101 (67,33%)

    Renata Ewa Ilnicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"

    49 (32,67%)

    Okręg 7

    Sołectwo Bielskie Sołectwo Danowo Sołectwo Konopki Wielkie Sołectwo Konopki Małe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Własiuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    53 (49,53%)

    Barbara Tech

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"

    54 (50,47%)

    Okręg 8

    Sołectwo Konopki Nowe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Dominiuk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    49 (53,85%)

    Barbara Ozygała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    24 (26,37%)

    Tomasz Adam Skarżyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"

    18 (19,78%)

    Okręg 9

    Sołectwo Wyszowate

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Gujda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA WIEŚ WYSZOWATE

    61 (68,54%)

    Piotr Osik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    28 (31,46%)

    Okręg 10

    Sołectwo Ruda

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Skorupski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    21 (16,80%)

    Anna Bożena Kamińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    24 (19,20%)

    Przemysław Chmielewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"

    80 (64,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Kleszczewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Bogusława Fedorowicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    62 (73,81%)

    Kamil Daniel Warda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"

    22 (26,19%)

    Okręg 12

    Sołectwo Rydzewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Cimochowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    84 (47,73%)

    Elżbieta Teresa Tomanek-Kazana

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    44 (25,00%)

    Ryszard Wołkoński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"

    48 (27,27%)

    Okręg 13

    Sołectwo Jagodne Wielkie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Katarzyna Celep

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Paprotki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edyta Zalewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    31 (54,39%)

    Jolanta Trynkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"

    26 (45,61%)

    Okręg 15

    Sołectwo Jagodne Małe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Więsyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"

    0 (0,00%)