Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część Sołectwa Secemin ul.: Czarnieckiego, Jędrzejowska.
Pokaż więcej
Edmund Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(60,12%)
Krzysztof Andrzej Krzyżanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(39,88%)
Okręg 2
Część Sołectwa Secemin ul.: Kościelna od nr 1 do końca w kierunku zachodnim, Kolejowa.
Pokaż więcej
Bogdan Stanisław Wasik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(48,86%)
Marek Marcin Piątkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(45,45%)
Izabela Urszula Szczepanik
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
10
(5,68%)
Okręg 3
Część Sołectwa Secemin ul.: Partyzantów, Kościuszki, Plac Wolności.
Pokaż więcej
Zygmunt Jan Piątkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(41,01%)
Roman Marciniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(15,83%)
Mariusz Leszek Krzyżanowski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
60
(43,17%)
Okręg 4
Część Sołectwa Secemin ul.: Koniecpolska, Ogrodowa, Struga, Kościelna od nr 22 po obu stronach ulicy w kierunku do ul. Koniecpolskiej, Piaski.
Pokaż więcej
Zdzisław Janusz Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ZIEMIA WŁOSZCZOWSKA
59
(38,82%)
Grzegorz Krzysztof Zalas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(61,18%)
Okręg 5
Sołectwa: Brzozowa (Gabrielów, Maleniec, Pniaki), Zwlecza.
Pokaż więcej
Ewa Krystyna Lis
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(56,91%)
Marian Leśniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(43,09%)
Okręg 6
Sołectwa: Marchocice, Międzylesie.
Pokaż więcej
Katarzyna Agnieszka Pawlik-Kozieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ZIEMIA WŁOSZCZOWSKA
57
(52,29%)
Ewa Agnieszka Bartyzel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(47,71%)
Okręg 7
Sołectwa: Psary-Kolonia, Celiny, Krzepice.
Pokaż więcej
Stanisław Guzikiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ZIEMIA WŁOSZCZOWSKA
53
(40,46%)
Henryk Jan Lis
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(59,54%)
Okręg 8
Sołectwa: Psary (Daleszec), Kluczyce (Gródek).
Pokaż więcej
Wojciech Izydor Klimas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(45,00%)
Monika Małgorzata Gosek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(55,00%)
Okręg 9
Sołectwa: Kuczków, Dąbie.
Pokaż więcej
Tadeusz Lech Pudło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ZIEMIA WŁOSZCZOWSKA
69
(56,10%)
Elżbieta Walasek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(43,90%)
Okręg 10
Sołectwo: Wola Kuczkowska (Wolica).
Pokaż więcej
Bogdan Stefan Pośpiech
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(60,95%)
Grzegorz Stefan Kaczmarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(39,05%)
Okręg 11
Sołectwa: Wola Czaryska, Czaryż.
Pokaż więcej
Andrzej Mieczysław Rajca
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(60,98%)
Anida Klimas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(39,02%)
Okręg 12
Sołectwo: Żelisławiczki (Miny).
Pokaż więcej
Ewelina Monika Rokita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ZIEMIA WŁOSZCZOWSKA
84
(43,08%)
Janusz Włodzimierz Bartyzel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(56,92%)
Okręg 13
Sołectwo: Zelisławice (Osiny, Papiernia, Wincentów, Nadolnik).
Pokaż więcej
Dariusz Piotr Grzesik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwa: Wałkonowy Dolne (Ropocice), Wałkonowy Górne (Lipiny, Zakrzów).
Pokaż więcej
Jerzy Stępniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(56,92%)
Stanisława Klapa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(43,08%)
Okręg 15
Sołectwa: Bichniów, Krzepin.
Pokaż więcej
Łukasz Andrzej Baran
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)