Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Suchowola

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Ciemne-Żakle, Horodnianka, Ostrówek, Podhorodnianka, Podostrówek, Rutkowszczyzna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Olszewski
      77 (38,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MATYSKIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jan Bernatowicz
      124 (61,69%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Chmielówka, Chmielniki, Domuraty, Grodzisk, Kiersnówka, Podgrodzisk.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Elżbieta Milewska
      123 (62,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MATYSKIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Ryszard Milewski
      74 (37,56%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Grymiaczki, Głęboczyzna, Karpowicze.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Kazimierz Sieńko
      64 (37,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MATYSKIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jacek Kaczorowski
      107 (62,57%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Laudańszczyzna, Leśniki, Leszczany, Pokośno.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Anna Turel
      79 (47,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MATYSKIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jan Bojaryn
      86 (52,12%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Bachmackie Kolonie, Brukowo, Chlewisk Dolny, Chlewisk Górny, Czerwonka, Okopy.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krzysztof Lewicki
      84 (38,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MATYSKIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Czesław Marchel
      132 (61,11%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Jatwieź Duża, Jatwieź Mała.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Łukasz Klim
      66 (45,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MATYSKIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Antoni Wojtulewicz
      80 (54,79%)

    Okręg 7

    Sołectwo Suchowola Fabryczna ulice: Ogrodowa, Podgaj, Sadowa, Słoneczna, Świętokrzyska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grzegorz Waluk
      66 (44,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MATYSKIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Piotr Kiśluk
      84 (56,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo Suchowola Fabryczna ulice: Augustowska, Fabryczna, Młodych, Rzemieślnicza.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marcin Rogalski
      0 (0%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MATYSKIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jan Ryszard Kotuk
      0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo Suchowola Fabryczna ulice: Kasztanowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Nowozielona, Orzechowa, Piaskowa, Sportowa, Targowa, Wierzbowa, Zwierzyniecka.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paweł Rogalski
      47 (31,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MATYSKIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Krystyna Gudel
      102 (68,46%)

    Okręg 10

    Sołectwo Suchowola Białostocka ulice: Białostocka, Goniądzka.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wiesław Bruzgo
      50 (21,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MATYSKIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Krzysztof Boguszewski
      180 (78,26%)

    Okręg 11

    Sołectwo Suchowola Białostocka ulice: 3 Maja, Gruntowa, Kupiecka, Plac Kościuszki, Polna, Siewna, Stanisława Staszica, Szkolna, Zielona.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MATYSKIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Radosław Tadeusz Wirkowski
      0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Chodorówka Nowa, Chodorówka Stara, Chodorówka Stara-Kolonia, Krzywa-Poświętne.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dariusz Walejewski
      27 (17,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MATYSKIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Grzegorz Karny
      127 (82,47%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Dryga, Dryga-Kolonia, Nowe Stojło, Trzyrzecze.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mariusz Trzeciak
      91 (43,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MATYSKIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Leszek Żadziłko
      119 (56,67%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Dubasiewskie Kolonie, Dubasiewszczyzna, Hołodolina, Morgi, Piątak-Tablewo, Wólka, Zgierszczańskie.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Magdalena Klukowska
      67 (41,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MATYSKIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Bogusław Krynicki
      95 (58,64%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Kopciówka, Olszanka, Połomin, Połomin-Kolonia, Sucha Góra.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bożena Klimowicz
      28 (20,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA MATYSKIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jan Żamojtuk
      109 (79,56%)