Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
DRATÓW numery od 1 - 80B
Pokaż więcej
Mariusz Maksymiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA
61
(43,88%)
Łukasz Sylwester Grzesiak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
78
(56,12%)
Okręg 2
DRATÓW numery od 81 - 159
Pokaż więcej
Krzysztof Małachowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA
112
(71,34%)
Anna Katarzyna Żebrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI
14
(8,92%)
Grzegorz Tomasiak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
31
(19,75%)
Okręg 3
DĄBROWA; DRATÓW-KOLONIA; KRZCZEŃ
Pokaż więcej
Marzena Barbara Nikiszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY DOM WSPÓLNYM DOBREM
48
(22,64%)
Irena Joanna Winnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA
92
(43,40%)
Grzegorz Wroński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI
72
(33,96%)
Okręg 4
LUDWIN-KOLONIA
Pokaż więcej
Karol Żuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA
129
(62,62%)
Sławomir Piotr Kłoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI
77
(37,38%)
Okręg 5
Łukasz Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY DOM WSPÓLNYM DOBREM
49
(22,58%)
Wojciech Zygmunt Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA
97
(44,70%)
Grzegorz Zbigniew Szpitun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI
71
(32,72%)
Okręg 6
KOBYŁKI; UCIEKAJKA
Pokaż więcej
Karolina Kurlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA
56
(44,80%)
Urszula Klimas-Bodzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
69
(55,20%)
Okręg 7
GRĄDY; ZEZULIN DRUGI
Pokaż więcej
Robert Krzysztof Cygan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY DOM WSPÓLNYM DOBREM
67
(35,26%)
Joanna Teresa Kłoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA
100
(52,63%)
Natalia Hołyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI
23
(12,11%)
Okręg 8
KOCIA GÓRA; STARY RADZIC
Pokaż więcej
Piotr Andrzej Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA
97
(55,43%)
Tadeusz Jabłoński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
78
(44,57%)
Okręg 9
ZEZULIN PIERWSZY
Pokaż więcej
Kamila Magdalena Kasprzak-Walkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY DOM WSPÓLNYM DOBREM
35
(23,65%)
Mariusz Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA
96
(64,86%)
Dorota Ewa Daniluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI
17
(11,49%)
Okręg 10
ZEZULIN NIŻSZY
Pokaż więcej
Piotr Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA
0
(0,00%)
Okręg 11
CZARNY LAS; ROZPŁUCIE PIERWSZE
Pokaż więcej
Małgorzata Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA
44
(45,36%)
Wiesław Marek Cegłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI
36
(37,11%)
Mirosław Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
17
(17,53%)
Okręg 12
JAGODNO; ROZPŁUCIE DRUGIE
Pokaż więcej
Anna Małgorzata Durys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA
48
(36,36%)
Anna Jadwiga Skoczylas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI
84
(63,64%)
Okręg 13
KANIWOLA numery od 1 - 76D
Pokaż więcej
Henryk Czępiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA
64
(41,29%)
Mirosław Leszek Gołębiowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI
23
(14,84%)
Beata Marzena Gołębiowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
68
(43,87%)
Okręg 14
KANIWOLA numery od 77 - 88
Pokaż więcej
Wiesław Wojciech Franczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA
0
(0,00%)
Okręg 15
PIASECZNO; ROGÓŹNO
Pokaż więcej
Dariusz Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY DOM WSPÓLNYM DOBREM
53
(27,46%)
Małgorzata Wiączek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA
90
(46,63%)
Adam Nawrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI
50
(25,91%)