Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bieńkówka, Starogród Dolny
Pokaż więcej
Bartosz Damian Kubacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
121
(70,35%)
Lech Izydor Orzech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO
51
(29,65%)
Okręg 2
Borówno, Różnowo
Pokaż więcej
Wioleta Hanna Lemańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO
0
(0,00%)
Okręg 3
Kałdus, Osnowo
Pokaż więcej
Tadeusz Fabiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO
0
(0,00%)
Okręg 4
Krystyna Urszula Iwańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO
0
(0,00%)
Okręg 5
Górne Wymiary
Pokaż więcej
Grażyna Mirosława Malinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO
0
(0,00%)
Okręg 6
Bogusław Krzysztof Kiełbasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO
0
(0,00%)
Okręg 7
Nowe Dobra budynki od numeru 1 do numeru 24, Ostrów Świecki
Pokaż więcej
Kazimierz Pasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO
0
(0,00%)
Okręg 8
Nowe Dobra budynki od numeru 25 do końca numeracji
Pokaż więcej
Krzysztof Kosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO
0
(0,00%)
Okręg 9
Dolne Wymiary
Pokaż więcej
Zbigniew Andrzej Kłos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO
76
(75,25%)
Leszek Jasiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(24,75%)
Okręg 10
Dorposz Chełmiński, Łęg
Pokaż więcej
Mieczysław Józef Urbański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO
0
(0,00%)
Okręg 11
Tomasz Bronisław Narolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO
0
(0,00%)
Okręg 12
Małe Łunawy, Wielkie Łunawy
Pokaż więcej
Tomasz Jan Tworzewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(29,19%)
Zbigniew Włodzimierz Kiljan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO
114
(70,81%)
Okręg 13
Nowawieś Chełmińska
Pokaż więcej
Halina Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO
0
(0,00%)
Okręg 14
Klamry budynki od numeru 1 do numeru 53
Pokaż więcej
Piotr Czesław Mikrut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO
0
(0,00%)
Okręg 15
Klamry budynki od numeru 54 do końca numeracji
Pokaż więcej
Grzegorz Paweł Sobieralski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA GMINA CHEŁMNO
0
(0,00%)