Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Harasiuki

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Harasiuki: od nr domu 1 do nr domu 65

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Artur Kłapiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Harasiuki: od nr domu 66 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Daniel Dudek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

    50 (28,25%)

    Wojciech Mateusz Kołodziej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

    71 (40,11%)

    Eryk Połeć

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    46 (25,99%)

    Beata Mazurek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

    10 (5,65%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Derylaki, Sieraków, Żuk Nowy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Czesław Dziamara

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

    109 (48,88%)

    Aneta Ewa Mazurek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    114 (51,12%)

    Okręg 4

    Sołectwo: Łazory

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Łebko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Banachy, Rogóźnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Fusiarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

    58 (41,43%)

    Stanisław Gąciarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

    17 (12,14%)

    Tadeusz Przytuła

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    65 (46,43%)

    Okręg 6

    Sołectwo: Hucisko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Dorota Struk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

    84 (43,30%)

    Wiesław Kazimierz Szabat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

    64 (32,99%)

    Tomasz Kargol

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    13 (6,70%)

    Józef Dziewa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

    33 (17,01%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Kusze, Półsieraków, Ryczki, Wólka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Stępień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

    110 (56,99%)

    Teresa Maria Kargol

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    79 (40,93%)

    Anna Sprysak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

    4 (2,07%)

    Okręg 8

    Sołectwo: Huta Podgórna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Garbacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

    21 (12,73%)

    Bożena Małek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

    97 (58,79%)

    Anna Pac

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

    47 (28,48%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Huta Nowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elwira Kulińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

    97 (56,40%)

    Zbigniew Garbacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

    17 (9,88%)

    Janusz Henryk Pokora

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (23,26%)

    Małgorzata Kaczor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

    18 (10,47%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Huta Stara, Szeliga

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Koziara

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

    42 (26,58%)

    Józef Ładosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

    45 (28,48%)

    Andrzej Koza

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    55 (34,81%)

    Krystyna Edyta Kominek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

    16 (10,13%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Huta Krzeszowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Baran

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

    61 (26,07%)

    Mirosław Małek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    68 (29,06%)

    Grzegorz Tomasz Bożek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

    105 (44,87%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Gózd

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Brzozowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

    96 (48,73%)

    Zygmunt Sokal

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    101 (51,27%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Maziarnia, Żuk Stary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edyta Anna Serafin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

    15 (8,98%)

    Wiesław Serafin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

    54 (32,34%)

    Ewa Bieńko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    73 (43,71%)

    Jarosław Przytuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

    25 (14,97%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Nowa Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Józef Ożga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

    64 (65,98%)

    Dominik Tadeusz Dziedzic

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE NISKO

    33 (34,02%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Krzeszów Górny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Kołpa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

    73 (51,41%)

    Tadeusz Łazorko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (48,59%)